Зараз компанія працює в автоматичному режимі,
Ваше замовлення буде оброблено найближчим робочим часом.
Дякуємо за розуміння!
Все що ми робимо - ми робимо з любовью!
+380 (63) 046-07-70
Для зв'язку з нами
Відгуки про компанію MSPerfum
Татьяна С.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Тетяно, ваш відгук надихає нас робити ще більше для наших клієнтів. Дякую за довіру! 💖
Людмила К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
потрібного товару не було в наявності (закінчились пляшечки), але оператор звʼязалась та запропонувала інші варіанти на вибір, прислала фото з описом, ми все підібрали, товар прийшов гарний, все чудово)👍
Коментар продавця
Людмило, дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося бути для вас кращими. 😊
Ірина Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟
Даша С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дарино, дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Сергій Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Сергію, ми цінуємо Ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Ірина Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за вашу підтримку та відгук про наш товар! 🌷
Ірина
🌹
Татьяна Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми цінуємо ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Екатерина К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила декілька скляних атомайзерів на 3 мл. Прийшла посилка з одним розбитим. Упакували дуже погано, усі скляночки були разом в тонкому пакетику, без пузирка, без бумаги у доволі великій коробці для 4х маленьких атомайзерів. Лише якись брудний шмат пакету, який загорнули вдвічі. Душе шкода, що так погано упакували.
Сніжана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Константинова Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟
Тетяно, ваш відгук надихає нас робити ще більше для наших клієнтів. Дякую за довіру! 💖
потрібного товару не було в наявності (закінчились пляшечки), але оператор звʼязалась та запропонувала інші варіанти на вибір, прислала фото з описом, ми все підібрали, товар прийшов гарний, все чудово)👍
Людмило, дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося бути для вас кращими. 😊
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟
Дарино, дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Сергію, ми цінуємо Ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Дякуємо за вашу підтримку та відгук про наш товар! 🌷
🌹
Ми цінуємо ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Замовила декілька скляних атомайзерів на 3 мл. Прийшла посилка з одним розбитим. Упакували дуже погано, усі скляночки були разом в тонкому пакетику, без пузирка, без бумаги у доволі великій коробці для 4х маленьких атомайзерів. Лише якись брудний шмат пакету, який загорнули вдвічі. Душе шкода, що так погано упакували.
Дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟