1. Трубка занадто довга для такої скляної тари, її не зручно використовувати (перше фото). Треба обрізати, що не дуже зручно. Нажаль, в описі товару про це не було сказано і не було надано відповідного фото. 2. При першому ж натисканні, зламався спрей (друге фото). Тому, можна сказати, що дарма витрачені кошти, хоч і не великі.
Вчасно. Як обіцяли. Товар сподобався.
1. Трубка занадто довга для такої скляної тари, її не зручно використовувати (перше фото). Треба обрізати, що не дуже зручно. Нажаль, в описі товару про це не було сказано і не було надано відповідного фото.
2. При першому ж натисканні, зламався спрей (друге фото).
Тому, можна сказати, що дарма витрачені кошти, хоч і не великі.