Замовляю запашки , якість хороша . Подобається , що наливають зразу в тару ) не потрібно витрачатися на флакон . Аромати максимально наближені до оригінала , стійкість відмінна
Ігор К.
Отлично
Оксана Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не раджу цього продавця,ігнорує запитання щодо придбаного товару!!!
Замовляю запашки , якість хороша . Подобається , що наливають зразу в тару ) не потрібно витрачатися на флакон . Аромати максимально наближені до оригінала , стійкість відмінна
Не раджу цього продавця,ігнорує запитання щодо придбаного товару!!!
Аромати як завжди - дуже класні!
Дякую!