Cейчас компания работает в автоматическом режиме,
Ваш заказ будет обработан в ближайшее рабочее время.
Благодарим за понимание!
Всё что мы делаем - мы делаем с любовью!
+380 (63) 046-07-70
Для связи с нами
Отзывы о компании MSPerfum
Татьяна С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Тетяно, ваш відгук надихає нас робити ще більше для наших клієнтів. Дякую за довіру! 💖
Людмила К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
потрібного товару не було в наявності (закінчились пляшечки), але оператор звʼязалась та запропонувала інші варіанти на вибір, прислала фото з описом, ми все підібрали, товар прийшов гарний, все чудово)👍
Комментарий продавца
Людмило, дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося бути для вас кращими. 😊
Ірина Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟
Даша С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дарино, дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Сергій Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Сергію, ми цінуємо Ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Ірина Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за вашу підтримку та відгук про наш товар! 🌷
Ірина
🌹
Татьяна Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ми цінуємо ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Екатерина К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила декілька скляних атомайзерів на 3 мл. Прийшла посилка з одним розбитим. Упакували дуже погано, усі скляночки були разом в тонкому пакетику, без пузирка, без бумаги у доволі великій коробці для 4х маленьких атомайзерів. Лише якись брудний шмат пакету, який загорнули вдвічі. Душе шкода, що так погано упакували.
Сніжана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Константинова Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟
Тетяно, ваш відгук надихає нас робити ще більше для наших клієнтів. Дякую за довіру! 💖
потрібного товару не було в наявності (закінчились пляшечки), але оператор звʼязалась та запропонувала інші варіанти на вибір, прислала фото з описом, ми все підібрали, товар прийшов гарний, все чудово)👍
Людмило, дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося бути для вас кращими. 😊
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟
Дарино, дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Сергію, ми цінуємо Ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Дякуємо за вашу підтримку та відгук про наш товар! 🌷
🌹
Ми цінуємо ваш час та довіру. Дякую за Ваш відгук! 😊
Замовила декілька скляних атомайзерів на 3 мл. Прийшла посилка з одним розбитим. Упакували дуже погано, усі скляночки були разом в тонкому пакетику, без пузирка, без бумаги у доволі великій коробці для 4х маленьких атомайзерів. Лише якись брудний шмат пакету, який загорнули вдвічі. Душе шкода, що так погано упакували.
Дякуємо за вашу підтримку та добрі слова! 👍
Ваш позитивний зворотний зв'язок мотивує нас ставати краще щодня. Дякую! 🌟