
Міст спрей із шимером Janel - Velour Vanille (Ванільний оксамит) 110 мл
- В наявності
- Код: SPS-01-B-110
399 ₴
Janel Velour Vanille — парфумований міст-спрей з шиммером із теплим, м’яким і дуже жіночним звучанням.
В основі аромату - дует ванілі та кашмерану: ваніль дарує ніжну вершково-солодку ноту, а кашмеран додає оксамитову глибину та елегантний, «чистий» шлейф.
Це аромат для настрою затишку й упевненості: делікатний, красивий, доречний щодня. Він легко доповнює будь-який образ - від повсякденного до більш вечірнього - і допомагає швидко освіжити аромат протягом дня.
Шиммер додає делікатне сяйво без великих блискіток: шкіра та волосся виглядають більш доглянутими й "підсвіченими" за денного та вечірнього освітлення. Перед нанесенням злегка струсіть флакон, щоб сяйво розподілилося рівномірно.
Формат 250/110 мл зручний для регулярного використання вдома, в офісі та в поїздках.
Velour Vanille — чудовий вибір для тих, хто любить м’які ванільні аромати із сучасним, благородним характером.
Характеристика:
- Ноти: ваніль, кашмеран
- Об’єм: 250/110 мл
Застосування:
-
Розпилюйте на чисту шкіру або волосся з відстані 15–20 см.
-
Оновлюйте аромат за бажанням протягом дня.
-
Уникайте потрапляння в очі.
-
Лише для зовнішнього застосування.
INCI:
Alcohol Denat, Water, Parfum, PEG-40 Hydrgenated Castor Oil.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janel |
| Вид парфумерної продукції | Парфумований спрей для тіла |
| Тип аромату | Деревні, Ванільні |
| Початкова нота | Ваніль |
| Нота серця | Деревні ноти |
| Класифікація | Мідл-ап |
| Рік випуску | 2026 |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 110 |
- Ціна: 399 ₴

